25.9.2021 - 26.9.2021 - 4. ročník Lázeňského food festivalu Mariánské Lázně | Seeberg | Hotel a pension | Františkovy Lázně

25.9.2021 - 26.9.2021 - 4. ročník Lázeňského food festivalu Mariánské Lázně

Víkend plný skvělého jídla, výtečného vína, milých setkání a v rytmu houpání.

V Mariánských Lázních se o víkendu 25. – 26. 9. 2021 uskuteční tradiční a velmi oblíbený Food festival. Na své si přijdou milovníci cizokrajných kuchyní, chybět však nebudou ani stánky se sladkostmi a prezentace regionálních potravin.

V prostorech hlavní lázeňské kolonády budou připraveny čtyři desítky stánků, u nichž budou moci návštěvníci ochutnat z velmi pestré nabídky pokrmů. Lidé si budou moci pochutnat  například na specialitách vietnamské, mexické či tuniské kuchyně. Již tradičně nebude chybět ani stánek, který bude prezentovat potraviny Karlovarského kraje, tedy ty nejlepší a nejkvalitnější regionální potraviny oceněné v rámci každoroční soutěže. Chuťové pohárky si budou moci milovníci sladkého polechtat dobrotami v podobě zákusků, makronek a dalších.

Kromě gastronomického zážitku je pro návštěvníky připraven také bohatý hudební program. Vystoupí skupiny Pozor Zlý Jazz, Junior Dixieland, Chuť, Monna, The Beautifuls a Zatrub band. Pro děti bude připraven program v prostorách Arniky v rámci akce Dny zdraví. Právě tam si budou moci vyzkoušet nejrůznější sporty a seznámit se se sportovními kluby a spolky, které jsou aktivní v Mariánských Lázních a blízkém okolí.

Pojďte se těšit… 

Těšte se na víkend plný skvělého jídla, výtečného vína, milých setkání a v rytmu houpání.

Těšte se na roztančenou kolonádu, těšte se na 4. ročník Lázeňského food festivalu!

Seeberg club

Jste naším stálým zákazníkem, hotelovým hostem, nebo byste nás rádi opět navštívili?
Připravili jsme si pro vás poděkování formou věrnostního programu.

Členům klubu je poskytnuta sleva:

  • na ubytování v Hotelu a Pensionu
  • na welness, relax a léčebné pobyty

• po 10. dnu pobytu sleva -5%
• po 20. dnu pobytu sleva -10%

Při předložení této karty, navíc získáte slevu u našich partnerů:

  • na služby wellness studia hotelu Seeberg -10%
  • na vstupné na hrad Seeberg -15%
  • na vstupné do Rezervace SOOS -15%
  • na vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně -15%
  • na konzumaci v toskánské restauraci Restaurant Seeberg -10%

Seeberg klub je věrnostní program určený pro stálé klienty hotelu a pensionu Seeberg. Členství je bezplatné a vzniká vyplněním vstupního formuláře. Člen obdrží klubovou kartu, která je vydána na jméno. Karta je nepřenosná. Slevy platí pouze pro člena klubu, jeho partnera a nezletilé děti. Slevy jsou poskytovány z pultových cen platných v daném roce. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi. Členství lze kdykoli bezplatně ukončit. Slevy lze uplatnit pouze při přímé rezervaci ubytování a služeb na tel. č.: +420 354 595 081, na e-mail: seeberg@seeberg.cz nebo ON-LINE rezervací na www.seeberg.cz . Při rezervaci uvádějte číslo Vaší karty. Výše slevy je určena počtem dnů pobytu v hotelu nebo pensionu Seeberg od zahájení tohoto programu. Jednotlivé pobyty se sčítají.