Nabíjecí stanice pro elektromobily přímo u hotelu

Rozšířili jsme svoje služby o nabíjení elektromobilů. Nyní tak mohou všichni majitelé elektromobilů využít novou nabíjecí stanici SILENTIUM 44 kW. 

Díky tomu, že je stanice instalována přímo v u hotelu na parkovišti před vstupem do hotelu, představuje velmi jednoduchý a dostupný způsob nabíjení. 

Pro stanici jsou vyhrazena dvě parkovací stání a je možné současně nabíjet dva elektromobily, každý výkonem až 22 kW. Pro nabíjení je potřeba kabel se zástrčkou Typu 2 "mennekes".

Hotel Seeberg tak vedle nabídky vyhlášené kvality ubytování, restaurace a služeb přirozeně reagoval na další potřeby svých klientů a myslel i na majitele elektromobilů.

Velkou výhodou je, že stanice šetří svým zákazníkům čas, není totiž potřebná žádná registrace a v provozu se nachází 24 hodin. Po dobu otevírací doby recepce je také zajištěna pomoc personálu hotelu v případě, že by zákazník narazil na jakýkoli problém. 

Seeberg club

Jste naším stálým zákazníkem, hotelovým hostem, nebo byste nás rádi opět navštívili?
Připravili jsme si pro vás poděkování formou věrnostního programu.

Členům klubu je poskytnuta sleva:

  • na ubytování v Hotelu a Pensionu
  • na welness, relax a léčebné pobyty

• po 10. dnu pobytu sleva -5%
• po 20. dnu pobytu sleva -10%

Při předložení této karty, navíc získáte slevu u našich partnerů:

  • na služby wellness studia hotelu Seeberg -10%
  • na vstupné na hrad Seeberg -15%
  • na vstupné do Rezervace SOOS -15%
  • na vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně -15%
  • na konzumaci v toskánské restauraci Restaurant Seeberg -10%

Seeberg klub je věrnostní program určený pro stálé klienty hotelu a pensionu Seeberg. Členství je bezplatné a vzniká vyplněním vstupního formuláře. Člen obdrží klubovou kartu, která je vydána na jméno. Karta je nepřenosná. Slevy platí pouze pro člena klubu, jeho partnera a nezletilé děti. Slevy jsou poskytovány z pultových cen platných v daném roce. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi. Členství lze kdykoli bezplatně ukončit. Slevy lze uplatnit pouze při přímé rezervaci ubytování a služeb na tel. č.: +420 354 595 081, na e-mail: seeberg@seeberg.cz nebo ON-LINE rezervací na www.seeberg.cz . Při rezervaci uvádějte číslo Vaší karty. Výše slevy je určena počtem dnů pobytu v hotelu nebo pensionu Seeberg od zahájení tohoto programu. Jednotlivé pobyty se sčítají.