„Hudba do ulic“ vrací život do Frantovek | Seeberg | Hotel a pension | Františkovy Lázně

„Hudba do ulic“ vrací život do Frantovek

Velký ohlas u místních obyvatel i lázeňských hostů malebného městečka u hranic s Německem získává akce „Hudba do ulic“, jejíž cílem je oživit společenský život ve Františkových Lázních. Místní i hosté věří, že ponurá doba prázdných ulic a lázeňských budov v souvislosti s pandemií coronaviru už je pryč a život ve městě se opět vrací do normálních kolejí.

Po celé léto se bude moci veřejnost ve Františkových Lázních třikrát v týdnu bavit při hudebních koncertech pod širým nebem, v altánku ve spodní části kolonády, pod místním casinem. „Začali jsme minulý týden koncertem kapely Jazz big gang. A přestože počasí nevypadalo přes den příznivě, nakonec večer dorazily více než dvě stovky návštěvníků, kteří si akci náležitě užili“ říká Pavel Weinfurter, který pro koncertní akce zajišťuje cateringové služby. „Máme samé pozitivní ohlasy. Lidé jsou rádi, že se tady život vrací k normálu, že se mohou ve větším množství potkat venku na čerstvém vzduchu bez roušky, dát si dobré pivo, něco chutného k jídlu a poslechnout si dobrou muziku,“ pochvaluje si Pavel Weinfurter, majitel nově otevřeného baru Pod smrkem.

Uvolněná nálada se podle něj projevuje i na vztahu mezi lidmi ve městě. „Nejen při koncertech je teď cítit, že vztahy mezi místními obyvateli a lázeňskými hosty jsou vřelejší, což je jen dobře. Naše město potřebuje, aby se co nejdříve zaplnily místní hotely turisty, aby se vrátili lidé do svých prací v lázeňství a hotelnictví a společenský život se co nejdříve nastartoval do podoby před coronavirem. Přišli jsme letos sice o klasické zahájení lázeňské sezóny, ale i tak nás čeká léto bohaté na kulturní a společenské akce, za což bych chtěl poděkovat zejména starostovi města Janu Kuchařovi a řediteli místního kulturního střediska Arnoštu Němcovi,“ dodává P. Weinfurter.

zdroj: www.karlovarky.cz

Seeberg club

Jste naším stálým zákazníkem, hotelovým hostem, nebo byste nás rádi opět navštívili?
Připravili jsme si pro vás poděkování formou věrnostního programu.

Členům klubu je poskytnuta sleva:

  • na ubytování v Hotelu a Pensionu
  • na welness, relax a léčebné pobyty

• po 10. dnu pobytu sleva -5%
• po 20. dnu pobytu sleva -10%

Při předložení této karty, navíc získáte slevu u našich partnerů:

  • na služby wellness studia hotelu Seeberg -10%
  • na vstupné na hrad Seeberg -15%
  • na vstupné do Rezervace SOOS -15%
  • na vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně -15%
  • na konzumaci v toskánské restauraci Restaurant Seeberg -10%

Seeberg klub je věrnostní program určený pro stálé klienty hotelu a pensionu Seeberg. Členství je bezplatné a vzniká vyplněním vstupního formuláře. Člen obdrží klubovou kartu, která je vydána na jméno. Karta je nepřenosná. Slevy platí pouze pro člena klubu, jeho partnera a nezletilé děti. Slevy jsou poskytovány z pultových cen platných v daném roce. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami a akcemi. Členství lze kdykoli bezplatně ukončit. Slevy lze uplatnit pouze při přímé rezervaci ubytování a služeb na tel. č.: +420 354 595 081, na e-mail: seeberg@seeberg.cz nebo ON-LINE rezervací na www.seeberg.cz . Při rezervaci uvádějte číslo Vaší karty. Výše slevy je určena počtem dnů pobytu v hotelu nebo pensionu Seeberg od zahájení tohoto programu. Jednotlivé pobyty se sčítají.